стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: А ми сходили на Піп і Феркеу ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: В середу 30.04 були на г. Піп Іван М. Погода чудова. Перевага була в тім, що перед нами мабуть ходили тільки Славко Гірняк з компанією. Тому слідів не було видно і всюди була сніжна цілина. Після нас в той же день піднялися 2 групи (з Франківська і Львова). В п"ятницю був на Феркеу. Піднімалися з Богдана на Неніску. Поки підіймалися, валив дош, але як тільки вийшлин на вершину Неніски з"явилося сонце. Це було прекрасно, ПІМ частково у хмарах, величне Феркеу. О 17.00 були на Феркеу. Враження незабутні, підйом трохи нагадує підйом на Петрос з Козмещика, може трохи крутіший. Звідтам краще видно румунські Карпати: Родну, Фегераш...Чудово видно Міхайлекул і озеро між Феркеу і Міхайлекулом. Залишивши на пам"ять румунам український герб у вигляді 10 коп. повалили назад. На місце ночівлі прибули пів десятої.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: А ми сходили на Піп і Феркеу ]
  додав(-ла) Мирослав [registered] 16:54:14 05/05/2003
  В середу 30.04 були на г. Піп Іван М. Погода чудова. Перевага була в тім, що перед нами мабуть ходили тільки Славко Гірняк з компанією. Тому слідів не було видно і всюди була сніжна цілина. Після нас в той же день піднялися 2 групи (з Франківська і Львова). В п"ятницю був на Феркеу. Піднімалися з Богдана на Неніску. Поки підіймалися, валив дош, але як тільки вийшлин на вершину Неніски з"явилося сонце. Це було прекрасно, ПІМ частково у хмарах, величне Феркеу. О 17.00 були на Феркеу. Враження незабутні, підйом трохи нагадує підйом на Петрос з Козмещика, може трохи крутіший. Звідтам краще видно румунські Карпати: Родну, Фегераш...Чудово видно Міхайлекул і озеро між Феркеу і Міхайлекулом. Залишивши на пам"ять румунам український герб у вигляді 10 коп. повалили назад. На місце ночівлі прибули пів десятої.
  • [ Re: Re: А ми сходили на Піп і Феркеу ] відповів(-ла) yhirnyak 11:11:50 06/05/2003
   що за натяки:
   "перед нами мабуть ходили тільки Славко Гірняк з компанією. Тому слідів не було видно і всюди була сніжна цілина"???!!:::)))

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::