стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Карта Ґорґан ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Сказав би раніше... Найгірше, що той мужик лише по вихідних і мап в пачці небагато лишилося. Купив я карту і природньо до одного з її офіційних авторів (В.Г. Гутиряк) виникає питання. На мапі вказано, що Грофецький став (в оригіналі - Гроф’янський) має синомім "о. Росохан". А на звороті в пам’ятці водойми подані як окремі. Пікантності додає той факт, що п. Росохан трішки не в тих краях. Порівнюючи з Чорногірською - та ж поліграфія, але вже портретна орієнтація. Наповнення географічною інфою наближається до польського репрінта (деякі назви відсутні). Сітки немає, відміток зрізів води стало ще менше. На жаль, як і було відомо, не помістилися Аршиця і Укернянський масив, зате влізли Ч. Пол-ни, Довб-ка і Хом’яки. Позначені і проілюстровані маловідомі і дуже колоритні водоспади - Женецький і Бухтівецький, а також Манявський. Є дані про болото "Мшана", хоча карти це мало стосується (не влізло). Кольорові маршрути тепер більше причесані, а чи буде то саме на місцевості (маркування КС)?
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Карта Ґорґан ]
    додав(-ла) Юрко 10:58:35 17/03/2003
    Сказав би раніше... Найгірше, що той мужик лише по вихідних і мап в пачці небагато лишилося. Купив я карту і природньо до одного з її офіційних авторів (В.Г. Гутиряк) виникає питання. На мапі вказано, що Грофецький став (в оригіналі - Гроф’янський) має синомім "о. Росохан". А на звороті в пам’ятці водойми подані як окремі. Пікантності додає той факт, що п. Росохан трішки не в тих краях. Порівнюючи з Чорногірською - та ж поліграфія, але вже портретна орієнтація. Наповнення географічною інфою наближається до польського репрінта (деякі назви відсутні). Сітки немає, відміток зрізів води стало ще менше. На жаль, як і було відомо, не помістилися Аршиця і Укернянський масив, зате влізли Ч. Пол-ни, Довб-ка і Хом’яки. Позначені і проілюстровані маловідомі і дуже колоритні водоспади - Женецький і Бухтівецький, а також Манявський. Є дані про болото "Мшана", хоча карти це мало стосується (не влізло). Кольорові маршрути тепер більше причесані, а чи буде то саме на місцевості (маркування КС)?
    • [ Re: Карта Ґорґан ] відповів(-ла) vasyl 15:13:54 17/03/2003
      Слово вiд "виновника" торжества. Шкода що вона буде у нас тыльки завтра пополудню, тому коментувати буду пiзнiше. Ми допомагали в нанесеннi туристичних маршрутiв та уточненнi назв (звичайно назва Грофянський не наша, бо на репрiнтах саме Грофецький). Але так завжди буваe при колективному складаннi. Прохання до львiвян вказати орieнтовну кiлькiсть, яку зможе взяти "Команчеро".
    • [ Re: Карта Ґорґан ] відповів(-ла) vasyl 18:45:47 19/03/2003
      Як сьогодні вияснилось, написи "о.Росохан" та "Гроф’янський став" були внесені САМОСТІЙНО без участі консультантів. Ми вважаємо це значною помилкою (між ними велика відстань) і намагатимемось щось змінити (якось зустрічав в літературі вклейки із змінами). Але хотілось би почути і про інші суттєві помилки.
      • [ Re: Re: Карта Ґорґан ] відповів(-ла) Юрко 19:12:25 19/03/2003
        Добре, найду - скажу. Але порівняно з книжкою Свистовича і Ковальчука, де помилка на помилці (не орфографічні), а смислові, через які її варто назвати "Блудівник про Ґорґанах"), ця карта справляє краще враження. Ще: основа, очевидно, це - радянська мапа 1:50 000, 1977 р. Наскільки була оновлена географічна інформація тої карти? І який наклад Чорногори порівняно з цим "10 000"? А реальний цієї?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::