стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Знов вирушаємо! ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Десь 29-го січня збираемось пройти з Квасів через Шешул Петрос і Говерлу на Заросляк. В мене е декілька питань: 1) Скільки днів може зайняти цей маршрут, якщо нас 2-є і ми їдемо з горними лижами? (я нарахував 3и ночівки, причом 3-тя десь в Заросляку) 2) Чи можливо нормально переночувати на перемичці між Петросом і Говерлою (може є десь поблизу кош), чи затишне там місце взимку?
3) Як взимку дістатись до Ворохти від Заросляка, чи ходить там якась маршрутка? Бо пішки пам’ятаю десь 2.5 години влітку до Ворохти!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Знов вирушаємо! ] додав(-ла) Fima [registered] 20:32:02 18/01/2004
  Десь 29-го січня збираемось пройти з Квасів через Шешул Петрос і Говерлу на Заросляк. В мене е декілька питань: 1) Скільки днів може зайняти цей маршрут, якщо нас 2-є і ми їдемо з горними лижами? (я нарахував 3и ночівки, причом 3-тя десь в Заросляку) 2) Чи можливо нормально переночувати на перемичці між Петросом і Говерлою (може є десь поблизу кош), чи затишне там місце взимку?
  3) Як взимку дістатись до Ворохти від Заросляка, чи ходить там якась маршрутка? Бо пішки пам’ятаю десь 2.5 години влітку до Ворохти!
  • [ Re: Знов вирушаємо! ] відповів(-ла) Юрко 08:38:26 19/01/2004
   1) снігу знову бахнуло, наші з кристалами стежки могло замести. На БС ч/з К. Менчул будеш ввечері першого дня, за другий день - якщо добре підірвати - через Шешул або Шумнеску попри перевал і Петрос будеш на сідловині до Говерли (ур. Скопеска).
   2) Місця на НР в обох групах колиб були стабільно зайняті, можливо зараз трохи розсмоктались (див. б/я карту). Місце на самій перемичці не дуже затишне: снігу і вітру там завжди багато.
   3) Від Заросляка може приватник вас підвезти, влітку 2002 з нас ледве взяв за 50 грн., але то тільки до Завоелі (КПП, 10 км). Зараз буде 100, а до Ворохти 140-150 грн. Але нашо вам, у вас же лижі???
   4) Для такої мандрівки гірські лижі із жорстими кріпленнями буде просто обузою і лишнім вантажем в 12-15 кг., пересуватись по хребту в них непрактично. А вниз з Петроса/Говерли по тих запланованих тобою схилах з наплечником спускатись краще пішки. Отаке.
  • [ Re: Знов вирушаємо! ] відповів(-ла) yhirnyak 11:28:08 19/01/2004
   що розуміється під "горними лижами":
   - слаломні з жорстким кріпленням /і масивними черевиками:))/,
   - чи власне похідні (напр."Бескид")?

   якщо з слаломними, і стежка не буде протоптана - прогноз песимістичний;)

   на похідних все досить реально. особливо якщо минути Шешул і підійти під Петрос автомобільною дорогою - довше по відстані, але зекономить і час і сили в порівнянні з сходженням по недоступному для лиж схилу пішки (є ідея - розробити спеціальні снігові ласти;) ).

   на перемичці Петрос - Говерла є хороші колиби. якщо цікавить - миль, і відішлю тобі фото з позначенням місця їх знаходження.
   • [ Re: Re: Знов вирушаємо! ] відповів(-ла) Fima [guest] 15:49:39 19/01/2004
    tak y nas slalomni ligi(слаломні з жорстким кріпленням /і масивними черевиками), ale vse rivno hochemo sprobuvaty piti z nimi bo vaga ne velika ta i kataemos vge 15 rokiv, v minolomu roci pogalili sho ne bulo lig.
    Moy e-mail dima_master@mail.ru vishli foto kolibi na peremichki, yaksho mogno z opisom
    • [ Re: Re: Re: Знов вирушаємо! ] відповів(-ла) yhirnyak 16:08:33 19/01/2004
     ок. з фоткою постараюся зробити. це не буде власне фото колиби. буде вигляд на Петрос з Говерли, де хрестиком буде позначено розташування колиби -- станом на квітень 2002:)))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::