стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Мармароський хребет ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Краще йти з Богдану і мати при собі лист з МКК, проблем жодних - отримуєш лист в Генеги (начальник МКК) вулНаукова 5 там якийсь інститут, і реєструєшся на заставі в Богдані. З Ділового - більше мороки, треба заявку в Мукачево відправляти за 10 днів. Про маршрути , думаю ви і самі знаєте, або по хребту на Мезипотоки, або Квасним на Петрос (або повз нього ) через ПІМ в Ділове.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Мармароський хребет ]
  додав(-ла) Ogirok [registered] 20:06:32 03/03/2006
  Краще йти з Богдану і мати при собі лист з МКК, проблем жодних - отримуєш лист в Генеги (начальник МКК) вулНаукова 5 там якийсь інститут, і реєструєшся на заставі в Богдані. З Ділового - більше мороки, треба заявку в Мукачево відправляти за 10 днів. Про маршрути , думаю ви і самі знаєте, або по хребту на Мезипотоки, або Квасним на Петрос (або повз нього ) через ПІМ в Ділове.
  • [ Re: Re: Мармароський хребет ] відповів(-ла) Tasic 13:50:35 13/03/2006
   Ні траверсом Петроса (М), ні через його вершину не радив би повесні! Гора серйозна, хоча і не дуже висока. Траверс може бути покритий льодом (або усюди нестійкий мокрий сніг і лавини – залежно від періоду). Униз – далеко, уверх з нього вибратися також малореально. Якщо таки наважитеся через Петрос, то тільки через вершину, і обов’язково: кішки, мотузка з системами, палиці (льодоруб). Умови однакові як для квітня, так і для початку травня.
   Підйом з українського боку, якщо йти з Межипотоків, доволі стрімкий і небезпечний у цей період: великі карнизи над головою. Краше трохи зайти на румунський бік і піднятися пологіше.
   Уздовж Квасного можна і через Маслокрут (приблизно між 382 і 384 стовпами), якщо плануєте за день піднятися (залежно від рівня снігу і натхнення. Вийти потрібно буде дуже ранку). Якщо планується ночівля, тоді можна йти на Межипотоки і заночувати на пікеті біля 388 слупа.
   Через Жербань умови також складні. Доведеться пройти гострий хребет: мотузки і залізо.
   Будьте уважними, якщо підете на Лисичу: можуть бути потужні лавини. Особливо актуальні для березня-квітня. Вони неширокі, але злітають із стрімких схилів і повністю перегороджують дорогу. Можуть засипати її на 0,5-2 м.
   Є ще Костилівка. Сама полога (за мапою :-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::