стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Травневі Горгани ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Взагалі-то з хребта Лопушної на перевал під Ігровище є "стародавня" стежка (страшенно занедбана) - спускається прямо вниз перпендикулярно до лінії хребта Лопушної. Це певно ще давно поляки її рубали в жерепі. Початок її на хребті Лопушної трохи важко знайти - починається від цекотів і далі жерепом прямо вниз стара заросла просіка до рівня лісу а далі лісом уже на сідло. В принципі по просіці вниз рухатись досить швидко чого не скажеш про зворотній напрям. Коли йти з Ігровища на Лопушну та просіка досить добре проглядається.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Травневі Горгани ]
    додав(-ла) senet 19:07:24 24/05/2006
    Взагалі-то з хребта Лопушної на перевал під Ігровище є "стародавня" стежка (страшенно занедбана) - спускається прямо вниз перпендикулярно до лінії хребта Лопушної. Це певно ще давно поляки її рубали в жерепі. Початок її на хребті Лопушної трохи важко знайти - починається від цекотів і далі жерепом прямо вниз стара заросла просіка до рівня лісу а далі лісом уже на сідло. В принципі по просіці вниз рухатись досить швидко чого не скажеш про зворотній напрям. Коли йти з Ігровища на Лопушну та просіка досить добре проглядається.
    • [ Re: Re: Re: Травневі Горгани ] відповів(-ла) Юрко 10:03:42 25/05/2006
      Про існування тої просіки при прочистці і в перспективі маркування маршруту було відомо, вона позначена на вагатьох картах, але власне момент крутизни на тому спуску і був визначальний для вибору виходу з перевалу на хребет (для експерименту було здійснено спуск по прямій на сідло в складних умовах туману і жерепу - видно поламані гілки, де люди ходили, що свідчить про важкість знаходження дороги). За умови прочищення тої просіки навпростець однозначно швидше і коротше, але для того в горах і будують серпантини і траверси, щоб подбати про безпеку мандрівників. Крім того, червоний маршрут з перевалу на хребет авансом було промальовано на 500-м карті по траверсу, і частина точно буде ним ходити, особливо ті, кого не цікавить повершинний перехід, а траверсуючий хребет райтшток з підходом на Рущину, оскільки там є потрібний поворот.
      • [ Re: Re: Re: Re: Травневі Горгани ] відповів(-ла) LLL 22:41:03 25/05/2006
        Бігав я до того спуску - прохід крізь жереп до нього видно з стежки на хребті, але за кілька метрів був здоровий сніжник без слідів, за яким на крутому схилі ознак вирубки у жерепі не було видно.. (за сніжник не спускався - дивився на віддалі), ну і пішли ми хребтом далі
    • [ Re: Re: Re: Травневі Горгани ] відповів(-ла) vasyl 18:30:41 25/05/2006
      То все теорія. Дійсно на мапі WIG, показана ніби-то просіка.
      1.Але в жодному доступному мені польському документі про неї не згадується. Хіба що посилатись на слухи місцевих.
      2.Поляки не робили доріг НАВПРОСТЕЦЬ, зверніть увагу, що на мапах був навіть відображений кожен поворот серпантину і це відповідає дійсності в терені.
      3.Окрім цього, з якою метою робити круті просіки? Дерева на Лопушній скоріш за все не росли.
      • [ Re: Re: Re: Re: Травневі Горгани ] відповів(-ла) senet 19:50:07 25/05/2006
        Теорія хіба що стосовно того як та просіка там з’явилась (хоча це не так уже і важливо - головне, що вона там є :) ). А практично я нею два рази проходив - один раз угору, другий - униз. Проте, звісно, доцільність її прочистки - то окреме питання.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Травневі Горгани ] відповів(-ла) vasyl 20:02:46 25/05/2006
          Згоден, що просіка є в лісі, якщо підніматись з пер.Боревка і те, що вона проглядується з Ігровища. Теж нею ходив. Але це може тільки свідчити, що там рубали ліс і не обовязково вона повинна була виходити на хребет.
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Травневі Горгани ] відповів(-ла) senet 10:50:42 26/05/2006
            Взагалі-то я маю на увазі "просіку"(умовна назва), яка починається на верхній межі лісу (уже за лісом) від сідла при заході у жереп і тягнеться жерепом круто вгору на хребет (перпендикулярно до лінії хребта Лопушної) та виходить з жерепу прямо на цекоти уже на самому хребті.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::