стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в

[ Re: Re: Re: Травневі Горгани ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Про існування тої просіки при прочистці і в перспективі маркування маршруту було відомо, вона позначена на вагатьох картах, але власне момент крутизни на тому спуску і був визначальний для вибору виходу з перевалу на хребет (для експерименту було здійснено спуск по прямій на сідло в складних умовах туману і жерепу - видно поламані гілки, де люди ходили, що свідчить про важкість знаходження дороги). За умови прочищення тої просіки навпростець однозначно швидше і коротше, але для того в горах і будують серпантини і траверси, щоб подбати про безпеку мандрівників. Крім того, червоний маршрут з перевалу на хребет авансом було промальовано на 500-м карті по траверсу, і частина точно буде ним ходити, особливо ті, кого не цікавить повершинний перехід, а траверсуючий хребет райтшток з підходом на Рущину, оскільки там є потрібний поворот.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Травневі Горгани ]
    додав(-ла) Юрко 10:03:42 25/05/2006
    Про існування тої просіки при прочистці і в перспективі маркування маршруту було відомо, вона позначена на вагатьох картах, але власне момент крутизни на тому спуску і був визначальний для вибору виходу з перевалу на хребет (для експерименту було здійснено спуск по прямій на сідло в складних умовах туману і жерепу - видно поламані гілки, де люди ходили, що свідчить про важкість знаходження дороги). За умови прочищення тої просіки навпростець однозначно швидше і коротше, але для того в горах і будують серпантини і траверси, щоб подбати про безпеку мандрівників. Крім того, червоний маршрут з перевалу на хребет авансом було промальовано на 500-м карті по траверсу, і частина точно буде ним ходити, особливо ті, кого не цікавить повершинний перехід, а траверсуючий хребет райтшток з підходом на Рущину, оскільки там є потрібний поворот.
    • [ Re: Re: Re: Re: Травневі Горгани ] відповів(-ла) LLL 22:41:03 25/05/2006
      Бігав я до того спуску - прохід крізь жереп до нього видно з стежки на хребті, але за кілька метрів був здоровий сніжник без слідів, за яким на крутому схилі ознак вирубки у жерепі не було видно.. (за сніжник не спускався - дивився на віддалі), ну і пішли ми хребтом далі


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::