стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: хочу в гори!!! ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: А чи багато ви побачили за ці два дні? Звичайно, якщо мати на меті якнайшвидше пробігти якнайбільше, то ви безумовно праві і молодець. Я не претендую на об"єктивність, але на мою думку, якщо похід не категорійний, то головне пройти маршрут отримуючи якнайбільше задоволення. Особисто мені на це потрібно досить багато часу, тому що хочеться часто зупинитись і нікуди не поспішаючи роздивтитсь, помилуватись, пофотаграфувати. А не ломитись висолопивши язика і спостерігаючи перед собою в основному п"яту точку того, хто попереду.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: хочу в гори!!! ]
  додав(-ла) тахмасіб [registered] 14:05:45 06/06/2007
  А чи багато ви побачили за ці два дні? Звичайно, якщо мати на меті якнайшвидше пробігти якнайбільше, то ви безумовно праві і молодець. Я не претендую на об"єктивність, але на мою думку, якщо похід не категорійний, то головне пройти маршрут отримуючи якнайбільше задоволення. Особисто мені на це потрібно досить багато часу, тому що хочеться часто зупинитись і нікуди не поспішаючи роздивтитсь, помилуватись, пофотаграфувати. А не ломитись висолопивши язика і спостерігаючи перед собою в основному п"яту точку того, хто попереду.
  • [ Re: Re: Re: Re: хочу в гори!!! ] відповів(-ла) vassia 16:43:37 06/06/2007
   Ги-ги..........Ну я взагалі - визнаний на сайті бігун :-))))))))


   Старий !!!! зрозумій правильно! переважна частина людей, які тут тусують не є екстрамалами в плані швидкості. Але цей маршрут реально йдеться 2 дні в розслабоні, з фотками, перекусами, роздивляннями і т.д. Звідси й іронія....А йти можна скільки хочеш, хоч тиждень- це твоє суверенне право...
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: хочу в гори!!! ] відповів(-ла) vasyl 18:33:46 06/06/2007
    ЯТД, в розслабоні йдеться з 2 ночівлями
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: хочу в гори!!! ] відповів(-ла) zubr 20:23:27 06/06/2007
    Треба ще врахувати час на добирання до Осмолоди і виїзд з Бистриці. І перепад висот більше 1 км при підйомі на Ігровець, потім - вниз 500 м, потім знов вверх на Сивулю 500 м, і спуск вниз більше 1 км. З двома ночівлями - розслаблений режим. З одною - щось майже неймовірне (хіба туристи попадуться дуже моцні, з погодою повезе, ніякий блуд не чіпиться і т.д.)
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: хочу в гори!!! ] відповів(-ла) vassia 04:07:01 07/06/2007
     Гм...........ну...тоді- я монстр !!!!

     Пояснюю 38 :-((( 102 :-((( Машина-офіс-комп-офіс-хата. Одним словом слабенько. АЛЕ ПРИ ТОМУ - Осмолода-Висока-Ігровець-Погар - 3\4 дня (2003 рік- стежка чищена не до Високої......). В цьому контексті Погар-Сивуля-Бистриця за день - легко,.....там з Рущини практічскі завжди вниз........
     Стежка чищена і маркована- блуд відселили на Яйко :-). І того 3 дні з добиранням.....
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: хочу в гори!!! ] відповів(-ла) IrishHighlander 10:50:37 07/06/2007
     Тому краще не з Осмолоди, а з Бистриці. До Бистриці з Франківська - нічним раховозом до Надвірної. Далі пішки через Надвірну до точки виїзду маршруток на Бистрицю. Близько 6:15 - влітку перша маршрутка. Десь о 7-й з копійками ти вже в Бистриці. При такому розкладі навіть не поспішаючи, з привалами і фотографуваннямгодини до 9-ї - 10-ї вечора виходиш на Ігровець. Ночуєш там, на Ігровищі. Зранку підіймаєшся до сходу сонця. Фотографуєш світанок, снідаєш, збираєш намет. Якщо знятись близько 7-ї, макс.8-ї, то до 14 на останній автобус з Осмолоди на Калуш ще встигаєш.

     А щодо швидкості - мала у мене швижкість :) При рості 164см і відповідно коротких задніх лапах довжина кроку у мене мала і швидкість не дуже. А з врахуванням охвісної сидячої роботи, великого пивного пуза і звички в поході не відмовлятись від зубрівки - швидкість ще менша :)) Ну і за 2-х денний похід я як правило роблю 200-300 фоток, кожна з короткої зупинки :) Так що побачити встигаю досить багато :))
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: хочу в гори!!! ] відповів(-ла) IrishHighlander 10:53:43 07/06/2007
      Да... додаткова інфа - 32 роки, застрарілий алкагалізьм і досвід в горах тільки 3 роки :) Преший серйозний похді. якщо це так можна було назвати - 9 травня 2004р :)
      я б не сказав, жи я такий вже моцний туризд :)
      • [ кожному своє ] відповів(-ла) jarko 13:31:57 07/06/2007
       читаю і дивуюсь...
       Підйом з Подолу на Татарку легко проходиться за 10 хв (пив, п’ю і буду пити, а тепер ще й курити почав); але якщо я не спішу на роботу, то йду 15 хвилин, а як гуляю з дівчиною, то всі 30...
       чого ж сперечатись - за скільки часу кошерно проходити той ваш маршрут???
       • [ Re: кожному своє ] відповів(-ла) rstm 16:01:34 07/06/2007
        Ярку ТТХ в студію: вік зріст вагу (твої) і всякі об’єми(дівчини)... :)
       • [ Re: кожному своє ] відповів(-ла) IrishHighlander 11:49:01 08/06/2007
        так я не про "за скільки кошерно", я "за скільки без напрягу реально" :)) То трохи різні речі :)

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::