стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ захотілося ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Хочется жесті. Махнуть в Карпати на травневі, так, щоб на дні 3+дорога. Так щоб провалюватися до поясу в сніг, вночі просипатися від холоду, іти по компасу в тумані, коли тобі в обличчя б`є вітер з льодом, казати собі, що більше ніколи сюди не приїдеш, але повертатися знову, дивитися на руки, пальці яких ледве ворушаться, іти з останніх сил, знімати мокрі штани, які за ніч перетворяться на кусок льоду, одягати теплі носки, які подарувала кохана, лягати спати, вранці зустріти сонячну погоду,впрівати і одягати окуляри, бути вище хмар, думати, коли ж встигають розтопитися ці 2 метри снігу, спускатися нижче і розпалювати вогонь, ночувати в ще пустій колибі, пити коньяк….
Все спілкування на дану тему
 1. [ захотілося ] додав(-ла) and_drew [registered] 01:16:57 10/04/2008
  Хочется жесті. Махнуть в Карпати на травневі, так, щоб на дні 3+дорога. Так щоб провалюватися до поясу в сніг, вночі просипатися від холоду, іти по компасу в тумані, коли тобі в обличчя б`є вітер з льодом, казати собі, що більше ніколи сюди не приїдеш, але повертатися знову, дивитися на руки, пальці яких ледве ворушаться, іти з останніх сил, знімати мокрі штани, які за ніч перетворяться на кусок льоду, одягати теплі носки, які подарувала кохана, лягати спати, вранці зустріти сонячну погоду,впрівати і одягати окуляри, бути вище хмар, думати, коли ж встигають розтопитися ці 2 метри снігу, спускатися нижче і розпалювати вогонь, ночувати в ще пустій колибі, пити коньяк….
  • [ Re: захотілося ] відповів(-ла) korok12 06:18:54 10/04/2008
   тоже так хочу..але я трошки за ліпший варіант - спорядження рятує від холоду і не треба просинатись вночі віл нього, та штани не промокають та не стають куском льоду... в травні не можу.. на початку червня... ну то як?
   • [ Re: Re: захотілося ] відповів(-ла) Roman 10:13:42 10/04/2008
    варяти :)
    а я хочу спокійної теплої але не гарячої, погоди (типу бабиного літа) без снігів, дощів і т.п.
    І щоб людей у горах не було :)
    • [ Re: Re: Re: захотілося ] відповів(-ла) Chinger 16:06:34 10/04/2008
     +1 ;-) не хочу мерзнути, бути змоклим, голодним і просинатись посеред ночі. :-)))
  • [ Re: захотілося ] відповів(-ла) Шльома 10:54:32 10/04/2008
   Не лийте чай на спину! В суботу їду шкари купувати!
  • [ Re: захотілося ] відповів(-ла) vassia 12:20:09 10/04/2008
   2Андрій Солодько: Нема питань !!! глянеш, коли акювезер показуватиме сонце в будь-якому районі Карпат вище 1500. береш мінімум спорядження і йдеш ......І буде тобі щастя .
  • [ Re: захотілося ] відповів(-ла) korok12 16:27:14 10/04/2008
   а я хочу спокійної теплої але не гарячої, погоди (типу бабиного літа) без снігів, дощів і т.п. -------- та шоооо... коли похід тяжкий запам*ятовується на все життя... там валить дощ, дорога розмокла , іти тяжко, вже змучений, цілий день ідеш під дощем, таке на все життя, не забувається.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::