Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Горганські спроби ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Дуже дякую за вчасну засторогу! Будемо думати якось інакше. А жаль :(... Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Горганські спроби ]додав(-ла)shurochka10:42:38 09/06/2008 Дуже дякую за вчасну засторогу! Будемо думати якось інакше. А жаль :(...
[ Re: Re: Re: Горганські спроби ]відповів(-ла)wolf12:01:14 09/06/2008 ? Які складнощі з добиранням до Бистриці??? Маршрутка з Надвірної їздить навіть у неділю тричі.
[ Re: Re: Re: Re: Горганські спроби ]відповів(-ла)KJaR13:18:26 09/06/2008 Краще йти з Бистриці до Татарова. Так з добиранням і туди і назад вийде набагато краще.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Горганські спроби ]відповів(-ла)джек13:26:49 09/06/2008 Можна спробувати доїхати зранку до Татарова раховозом, звідти до Женецького водоспаду-г.Хомяк-г.Синяк-г.М. Горган-г.Довбушанка-пер.Столи- Буковель.Нам на це вистачило два дні майже прогулянкового темпу. Перевагами даного варіанту є зручне добирання.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Горганські спроби ]відповів(-ла)Sunrise21:30:30 09/06/2008 Ходили колись так з 2 ночівлями, без Хомяка, в протилежну сторону і виходили на маршут на 6 годин пізніше ніж приїжджає раховоз зранку. Скажу, що темп був не зовсім прогулочний. Але і часи були такі ...не дуже треновані були так сказати, але.... імхо з 1 ночівлею там треба підняпрягтись трошечки.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Горганські спроби ]відповів(-ла)JP12:19:10 11/06/2008 Ходили таким маршрутом в суботу(щоправда на Хомяк не встигли піднятися).О 8.15 були в Бистриці, а о 0.45 на залізничній станції в с.Татарів.Темп був не дуже швидкий, так що за 3 дні цей маршрут можна пройти.