стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в

[ У горах Абхазії, або забутий рай для туризму! ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: У липні цего року втретє був у горах Абхазіі. Це вже більш стало подібне на помутніння чи якусь захворюванність цим унікальним, забутим місцем на землі. Усім відомі події які були потім у серпні на Кавказі, і я чудово розумів що це таке і що у любий момент може початись. І кожен раз коли перетинав кордон Росії в Абхазію було ой як моторошно, але коли по дорозі до Сухума по один бік неймовірно чисте і безлюдне море, а поінший гори вкриті неймовірною кількістю рослинності та чісті горні потоки, заспокоювало і хоча все блище було до грузинського кордону якось про небезпеку забував. Потім пару днів був матрас: море, пиво, вино, шашлик, аджика:). Решта побачене: Сухум, Новий Афон ніби ти опинився в совку десь у 86 році, нічого незмінилось з того часу тільки все у руїнах та все закинуте після війни 92-93 років, хоча дещо відбудували. Доречи жара тут просто нестерпна:) Далі було те що я очікував на протязі цілого року - долина 7 озер. По дорозі було озеро Ріца, закинутий курорт Ауадхара(кращої мінералки я ще непив, навіть за Нарзан в Приельбрус’ї ), Ацетукський х-т, озеро Мзи, перевал Анчхо. Сама долина з озерами приблизно на висоті 2300 метрів з суперським виглядом на головний кавказський хребет. Тут можна переглянути кілька фоток: http://photofile.com.ua/users/ zhyvoy/115212174/?page=1 . У горах були 5 днів, за цей час людей з рюкзаками небачили, окрім пару доброзичливих пастухів взагалі нікого:) До українців до серпневих подій ставились нормально, тільки казали щоб ми в НАТО не йшли:) А так там у горах зовсім спокійно. Багато людей і автобусів було тільки на озері Ріца(довжина оз. 2 км.) тому недивно що тут було декілька дач радянських генсеків. По дорозі назад пройшлися по Юпшарському каньону і побачили гегський водопад(65 м.), де поряд хребет Арабіка з найглибшою печерою у світі Воронья-Крубера. А потім море, жара, вино і дорога додому. Через 2 тиждня у мене ще після Абхазії був Ельбрус, війна на Кавказі - багато снігу, холод, горнячка та Слава Богу що все обійшлося!
Все спілкування на дану тему
  1. [ У горах Абхазії, або забутий рай для туризму! ] додав(-ла) zhyvoy 11:22:02 07/11/2008
    У липні цего року втретє був у горах Абхазіі. Це вже більш стало подібне на помутніння чи якусь захворюванність цим унікальним, забутим місцем на землі. Усім відомі події які були потім у серпні на Кавказі, і я чудово розумів що це таке і що у любий момент може початись. І кожен раз коли перетинав кордон Росії в Абхазію було ой як моторошно, але коли по дорозі до Сухума по один бік неймовірно чисте і безлюдне море, а поінший гори вкриті неймовірною кількістю рослинності та чісті горні потоки, заспокоювало і хоча все блище було до грузинського кордону якось про небезпеку забував. Потім пару днів був матрас: море, пиво, вино, шашлик, аджика:). Решта побачене: Сухум, Новий Афон ніби ти опинився в совку десь у 86 році, нічого незмінилось з того часу тільки все у руїнах та все закинуте після війни 92-93 років, хоча дещо відбудували. Доречи жара тут просто нестерпна:) Далі було те що я очікував на протязі цілого року - долина 7 озер. По дорозі було озеро Ріца, закинутий курорт Ауадхара(кращої мінералки я ще непив, навіть за Нарзан в Приельбрус’ї ), Ацетукський х-т, озеро Мзи, перевал Анчхо. Сама долина з озерами приблизно на висоті 2300 метрів з суперським виглядом на головний кавказський хребет. Тут можна переглянути кілька фоток: http://photofile.com.ua/users/ zhyvoy/115212174/?page=1 . У горах були 5 днів, за цей час людей з рюкзаками небачили, окрім пару доброзичливих пастухів взагалі нікого:) До українців до серпневих подій ставились нормально, тільки казали щоб ми в НАТО не йшли:) А так там у горах зовсім спокійно. Багато людей і автобусів було тільки на озері Ріца(довжина оз. 2 км.) тому недивно що тут було декілька дач радянських генсеків. По дорозі назад пройшлися по Юпшарському каньону і побачили гегський водопад(65 м.), де поряд хребет Арабіка з найглибшою печерою у світі Воронья-Крубера. А потім море, жара, вино і дорога додому. Через 2 тиждня у мене ще після Абхазії був Ельбрус, війна на Кавказі - багато снігу, холод, горнячка та Слава Богу що все обійшлося!


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::