Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Потік Чепелів ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Дякую! Мене, власне, найбільше цікавило, що там з річкою. Здається, коли були місяць чи трохи більше тому на тому роздоріжжі (йшли уздовж Жонки від лісництва - нікому не раджу так йти: там розбита дорога + зсув), там ще менше води було, тому і записав "роздоріжжя" без уточнень. Хоча зараз дощі трохи, може і піднятися.
>Розвилка у Чепилів від дороги на Пересліп N48 26.717 E24 31.258 - а це точно точка спуску до Жонки? Щойно подивився - точка стоїть прямо на ріці, за 60 метрів від точки http://www.karpaty.com.ua/gps/list.php?map=M-35-122&mpoint=68; можна списати на похибку обох наших гпс-ів, хоча шось багато, але то більше схоже на точку підйому до дороги на Пересло(і)п від Жонки. Тобто той самий відрізок, але з іншого боку.
Подивився, де знаходиться Ваша точка броду - вона зміщена від моєї рівно на стільки ж, наскільки точки виходу на дорогу на Переслоп від моєї точки зі сходами.
Володимире Яковичу, яка система координат виставлена у Вашому гпс-і? Дуже схоже, що Пулково-42. Зазвичай прийнято використовати WGS-84 або зазначати, що - інша. Перегляньте, будь ласка, ще раз. Цікавлять координати *початку* спуску до Жонки від дороги на перевал, а не кінець. Хоча, я, вроді, пам'ятаю - там є відгалуження Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Потік Чепелів ]додав(-ла)Tasic21:18:37 07/07/2009 Дякую! Мене, власне, найбільше цікавило, що там з річкою. Здається, коли були місяць чи трохи більше тому на тому роздоріжжі (йшли уздовж Жонки від лісництва - нікому не раджу так йти: там розбита дорога + зсув), там ще менше води було, тому і записав "роздоріжжя" без уточнень. Хоча зараз дощі трохи, може і піднятися.
>Розвилка у Чепилів від дороги на Пересліп N48 26.717 E24 31.258 - а це точно точка спуску до Жонки? Щойно подивився - точка стоїть прямо на ріці, за 60 метрів від точки http://www.karpaty.com.ua/gps/list.php?map=M-35-122&mpoint=68; можна списати на похибку обох наших гпс-ів, хоча шось багато, але то більше схоже на точку підйому до дороги на Пересло(і)п від Жонки. Тобто той самий відрізок, але з іншого боку.
Подивився, де знаходиться Ваша точка броду - вона зміщена від моєї рівно на стільки ж, наскільки точки виходу на дорогу на Переслоп від моєї точки зі сходами.
Володимире Яковичу, яка система координат виставлена у Вашому гпс-і? Дуже схоже, що Пулково-42. Зазвичай прийнято використовати WGS-84 або зазначати, що - інша. Перегляньте, будь ласка, ще раз. Цікавлять координати *початку* спуску до Жонки від дороги на перевал, а не кінець. Хоча, я, вроді, пам'ятаю - там є відгалуження
[ Re: Re: Re: Потік Чепелів ]відповів(-ла)wolods@gmail.com23:17:23 07/07/2009 Неувязка.Встановлена система WGS-84.Я збираюсь на нічний дизель.Повернусь - напрошусь до Вас із усіма матеріалами.
[ Re: Re: Re: Re: Потік Чепелів ]відповів(-ла)wolods@gmail.com23:21:58 10/07/2009 Звірили координати однієї з точок, записаних моїм навігатором з координатами тої ж точки по мапі із Google E.Помилки нема.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Потік Чепелів ]відповів(-ла)Tasic17:07:32 12/07/2009 >Розвилка у Чепилів від дороги на Пересліп N48 26.717 E24 31.258
Справжні координати точки: http://www.karpaty.com.ua/gps/ list.php?map=M-35-122&mpoint=1 0 . Я там був тричі і різниця у показах гпс у мене була кілька метрів у тій точці. Тільки не знав, що поворот наліво - то до Жонки, якщо йти з Яремче. Відстань між точкою спуску та пропонованою Вами - порядку 430 м.
>Брід N48 26.660 E24 31.353
Насправді брід тут: http://www.karpaty.com.ua/gps/ list.php?map=M-35-122&mpoint=6 7 .
Відстань між точками близько 120 м.
Перехід, про який я питався: з т. 10 у т. 67 (мапа М-35-122) у "Блуді".
То не гріх гпс-а