стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: сніг на Довгій-Плоскій ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Вернувся із вищевказаного переходу Довга-Плоска. Снігу мало, Із під снігу вдовж дороги стирчить трава. 19 прикордонний стовп вивернутий. Справа від маршруту перед 26 стовпчиком добротна колиба закрита на добротні замки, справа за 26 стовпчиком- у жалюгідному стані (дах дірявий, стеля просіла, вікон нема, піч розвалена)- у травні 1987 вона була у відмінному стані. Внизу зліва від руху ближче від Довгої бачили кілька стай, але вони були далеко, тому їх не обстежували. На самій Плоскій колиби нема - гостроверха літнівка із бляхи, правда із металевою пічкою. Розклали в літнівці намет і достатньо комфортно переночували, хоча при бажанні встигли б ще за дня до Бистриці. Весь вечір 2-го і ранок 3-го сіяв дрібний сніг, але за ніч насипало максимум см 5. Всю ніч було чути на полонині гавкіт собак і вранці навколо були сліди- здичавілі пси чи що? У лютому 1987 на Плоскій на цьому самому місці була добра тепла колиба, біля колиби ходила рись. Орієнтовно у 1988 в "Прикарпатській правді" була стаття, що колибу на Плоскій знесла лавина- мабуть цю, бо від того часу в тих краях не був. По маршруту є добра біло- червона марка. Помітив її, мабуть, де вона виходить із району Столів? Стала в пригоді стрілка направо- поворот на Плоску, бо видимість зіпсувалася до пару десятків метрів. За маркування хочу подякувати. Але у 1987 стежка йшла через Плоску, туди ж підходила добра дорога на Плоску. Чи збереглася та дорога? Бо по тій маркованій що йшли під ногами замерзле болото, калюжі, які проламуються- літом там, напевно, суцільна багнюка. На мою думку за такого снігового покриву взимку доцільно здійснювати денну лижну прогулянку- Довга-Плоска-Довга, так як спуск із Плоскої до Бистриці нецікавий, а за відсутності достатньої глибини снігу на даній ділянці дороги лижі треба було б нести+кілька повалених дерев. Щодо вебкамер на Буковелі- вздовж маршруту, окрім як на Буковелі, ні ні однієї снігової гармати не бачили, тому мушу привіт естонським туристам повернути без ужитку :)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: сніг на Довгій-Плоскій ]
    додав(-ла) SB 21:44:17 03/01/2010
    Вернувся із вищевказаного переходу Довга-Плоска. Снігу мало, Із під снігу вдовж дороги стирчить трава. 19 прикордонний стовп вивернутий. Справа від маршруту перед 26 стовпчиком добротна колиба закрита на добротні замки, справа за 26 стовпчиком- у жалюгідному стані (дах дірявий, стеля просіла, вікон нема, піч розвалена)- у травні 1987 вона була у відмінному стані. Внизу зліва від руху ближче від Довгої бачили кілька стай, але вони були далеко, тому їх не обстежували. На самій Плоскій колиби нема - гостроверха літнівка із бляхи, правда із металевою пічкою. Розклали в літнівці намет і достатньо комфортно переночували, хоча при бажанні встигли б ще за дня до Бистриці. Весь вечір 2-го і ранок 3-го сіяв дрібний сніг, але за ніч насипало максимум см 5. Всю ніч було чути на полонині гавкіт собак і вранці навколо були сліди- здичавілі пси чи що? У лютому 1987 на Плоскій на цьому самому місці була добра тепла колиба, біля колиби ходила рись. Орієнтовно у 1988 в "Прикарпатській правді" була стаття, що колибу на Плоскій знесла лавина- мабуть цю, бо від того часу в тих краях не був. По маршруту є добра біло- червона марка. Помітив її, мабуть, де вона виходить із району Столів? Стала в пригоді стрілка направо- поворот на Плоску, бо видимість зіпсувалася до пару десятків метрів. За маркування хочу подякувати. Але у 1987 стежка йшла через Плоску, туди ж підходила добра дорога на Плоску. Чи збереглася та дорога? Бо по тій маркованій що йшли під ногами замерзле болото, калюжі, які проламуються- літом там, напевно, суцільна багнюка. На мою думку за такого снігового покриву взимку доцільно здійснювати денну лижну прогулянку- Довга-Плоска-Довга, так як спуск із Плоскої до Бистриці нецікавий, а за відсутності достатньої глибини снігу на даній ділянці дороги лижі треба було б нести+кілька повалених дерев. Щодо вебкамер на Буковелі- вздовж маршруту, окрім як на Буковелі, ні ні однієї снігової гармати не бачили, тому мушу привіт естонським туристам повернути без ужитку :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::