стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Говерла ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Вважаю, що непотрібно створювати додатковий розділ у форумі, присвячений темі прибирання сміття. Є розділ "акції". ДІйсно варто організувати такі міроприємства коли є державні свята, також сам Бог велів на День захисту довкілля (15 квітня). Не обовзково лізти далеко в гори, достатньо глянути що робиться в долинах річок. Головне треба визначитись, хто б хотів взяти на себе ініціативу організатора (вийти на контакт із НПП,лісництвами домовитись про транспорт, та вивіз сміття), бо копати ями це знущання над ландшафтом, тим паче в камянистому грунті. Лишень пакувати в пластикові мішки і вивозити в місця його більшого скупчення...
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Говерла ]
  додав(-ла) romankud 11:16:49 06/04/2007
  Вважаю, що непотрібно створювати додатковий розділ у форумі, присвячений темі прибирання сміття. Є розділ "акції". ДІйсно варто організувати такі міроприємства коли є державні свята, також сам Бог велів на День захисту довкілля (15 квітня). Не обовзково лізти далеко в гори, достатньо глянути що робиться в долинах річок. Головне треба визначитись, хто б хотів взяти на себе ініціативу організатора (вийти на контакт із НПП,лісництвами домовитись про транспорт, та вивіз сміття), бо копати ями це знущання над ландшафтом, тим паче в камянистому грунті. Лишень пакувати в пластикові мішки і вивозити в місця його більшого скупчення...
  • [ Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) danger 00:47:25 07/04/2007
   Швидше всього копання ям це знущання над ланшафтом,але створення якогось виду смітників на місцях стоянок є єдиним способом запобіганню подальшого забруднення,бо проводити екологічні акції що місяця не є реально.А на зміну культури поведінки людей в горах теж потрібен час.Щодо місця проведення обговорення на дану тему:при можливості потрібно створити новий розділ або перейти в розділ акції.
   • [ Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 11:42:33 07/04/2007
    Всё логично, danger. Давайте и итог подведём. Если кто из уважаемых аксакалов форума надумает провести такого рода акцию, пусть только бросит в раздел "Акции" соответствующий коммент - жеающие поучаствовать или хотя бы помочь материально будут 100%! Ну а пока, пусть каждый из нас не посчитает зазорным наводить чистоту на тех ночёвках, которые ему будут попадаться по маршруту. О каждом таком спасённом от грязи месте можно и нужно (!) рассказывать в форуме. Честь и хвала за такие поступки.
    • [ Re: Re: Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) danger 21:57:57 07/04/2007
     Екологічні акції краще проводити в теплі пори року,тому почекємо до літа можливо будуть повідомлення про проведення таких акцій.Але якщо такого не буде,потрібно самим пропонувати проводити дані заходи,щоб наше обговорення не залишилось пустими словами.Не можна бути байдужими!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::