стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Вифлеємський вогонь на Говерлі ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: про пластунів я думав дуже погано, два роки тому, моя думка різко змінилася, їх потрібно зрозуміти, вони не спортсмени, технічність це не їхня властивість, в наслідок безпека також, топтати стежки не їхня робота, вони мають бути першими (+ наш прапор, хоча вони його цим ніяк не прикрашають). Хоча не розумно їх нехтувати, серед цих сподвижників радикальної національної ідеї є текож досить поважні спортсмени, правда я зустрів тільки одну таку людину яка змінила мою думку, хоча важко з ними на такі теми говорити, (просто безрезультативно, окрім тих самих "винятків")
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Вифлеємський вогонь на Говерлі ]
  додав(-ла) Gor 17:11:35 26/12/2006
  про пластунів я думав дуже погано, два роки тому, моя думка різко змінилася, їх потрібно зрозуміти, вони не спортсмени, технічність це не їхня властивість, в наслідок безпека також, топтати стежки не їхня робота, вони мають бути першими (+ наш прапор, хоча вони його цим ніяк не прикрашають). Хоча не розумно їх нехтувати, серед цих сподвижників радикальної національної ідеї є текож досить поважні спортсмени, правда я зустрів тільки одну таку людину яка змінила мою думку, хоча важко з ними на такі теми говорити, (просто безрезультативно, окрім тих самих "винятків")
  • [ Re: Re: Вифлеємський вогонь на Говерлі ] відповів(-ла) Romik 17:22:07 26/12/2006
   Підтримую Гора, цілком згідний - в організаціях багато всіляких людей, але й їх потрібно розуміти, навіть їхні, інколи, не здорові амбіції та потреби. Фактично з ними всіма можна зробити багато крутих і класних справ, правда контролювати потрібно зажди:)
   Ярко: одночасне враження - це не враження і декілька людей це не вся організація
   • [ Re: Re: Re: Вифлеємський вогонь на Говерлі ] відповів(-ла) jarko 17:50:57 26/12/2006
    1) це - не одночасне враження. в мене і брат пластун, і його друзів добре знаю (враження тільки позитивні), але Пласт за останні роки сильно змінився. не в кращу сторону. постійне спілкування з пластунами на перегонах "Стежками Героїв" мене в цьому остаточно переконало.
    2) своїм коментарем я не намагався образити ні всю організацію, ні всіх її учасників. але дуже хотів би звернути увагу на те - кому довіряють виховання молоді, адже "який вчитель - такі й учні"


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::