стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Потрібна порада ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Збираюсь найближчим часом у похід. Якщо хтось знає, то порадьте:
1. Чи можна десь надійно та безпечно приткнути речі у Заросляку чи поряд, щоб не пертися на Говерлу з рюкзаками? І скільки це може коштувати?
2. Якщо йти з-під г. Малий Горган до г. Хом як, то чи реально без наднапруження й бігу пройти то за день? І де там можна стати на ночівлю, щоб потім вирушити у бік Яремчі?
3. Скільки зараз може коштувати доїхати з Ворохти до Заросляка чи з Франківська до Заросляка для п яти людей з наплічниками?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Потрібна порада ] додав(-ла) aeg [registered] 21:03:49 01/08/2006
  Збираюсь найближчим часом у похід. Якщо хтось знає, то порадьте:
  1. Чи можна десь надійно та безпечно приткнути речі у Заросляку чи поряд, щоб не пертися на Говерлу з рюкзаками? І скільки це може коштувати?
  2. Якщо йти з-під г. Малий Горган до г. Хом як, то чи реально без наднапруження й бігу пройти то за день? І де там можна стати на ночівлю, щоб потім вирушити у бік Яремчі?
  3. Скільки зараз може коштувати доїхати з Ворохти до Заросляка чи з Франківська до Заросляка для п яти людей з наплічниками?
  • [ Re: Потрібна порада ] відповів(-ла) IhorOs 02:26:04 02/08/2006
   2) Підйом на М. Горган не від Синяка (з-під М. Горгану) відносно невеликий (орієнтовно 200м), але досить крутий, по дрібних цекотах, місцями сипких, під дощем може бути проблематичним (але то припущення, так як там в негоду я не був). Скільки часу - не скажу, я там сходив, але з полонини на вершину думаю за годину з копійками можна спокійно - по прямій там в межах кілометра, перепад висот 300м, останніх 200 - круто, як вже казав раніше.
   Від вершини М. Горгану до вершини Синяка 2 км 130 м по прямій лінії, стежка там добра, без особливих перепадів висот - доходиться десь за годину, якщо дати нормальний темп - до 40 хв. З Синяка до полонини під Хомяком - кілометрів 3, теж максимум 2 години, можна за годину, але при поганій видимості можна не побачити стежку, що починається в лісі, вдасне то так й було, коли я там йшов (був сильний туман і ми похоже засильно взяли вниз вправо від хребта, потім трохи вишукували стежку в лісі, але коли триматися хребта то саме швидше таких проблем не повино бути).
   На ніч можна стати або перед М. Горганом (пол. Блажів, або не доходячи до неї - там багато підходячих місць є). При
   бажані чи сильній потребі можна стати й на вершині Синяка - вона плоска - але проблема води, потрібно нести з собою.

   З Синяка можна спуститися на полонину під Хомяком (ночувати там, місця багато - але трохи грязно і надто надокучливі коні) - далі три варіанти сходження -
   1) на трасу між Буковелем та Татаровим
   2) власне в Татарів
   3) падати через ліс до Женецького водоспаду, а там далі є дорога вздовж Женця до Микуличина

   Якщо Хом’як не самоціль з Синяка ще є варіант піти через жереп до притоки Зелениці (при виході з жерепу повино бути багато чорниць), далі вздовж притоки (від жерепу ще трохи слід зійти вниз), стежки епізодично, швидше нема, чим є, далі на висоті 1200 від притоки є хороша дорога до полонини Верхня Зелениця (йти до полонини по дорозі 1км практично по горизонталі), /далі продовження/
   • [ Re: Re: Потрібна порада ] відповів(-ла) IhorOs 02:29:18 02/08/2006
    - дорога позначена на генштабівських та карті "Центральні Горгани", ночувати теж можна на полонині. З полонини є зручна стежка до водопаду на Женці, а далі в Микуличин, або можна піти в сторону Явірника - з полонини лісом на підйом, теж практично без стежки, але весь час триматися на підйом, в районі локальної висотки 1287 повернути вліво десь на 45 градусів - там буде трохи враження горизтального місця але метрів через 200 знову почнеться підйом. Якщо не зробити повороту на 45 градусів - почнеться спуск до одного з витоків Женця - по лівому березі струмка є стежка, що виводить в район водопаду. Але до водопаду є пряма дорога з полонини. Це я на той випадок, якщо блуданете.
    В момент виходу на хребет Явірника повертаєте направо. Пройшовшись по Явірнику десь метрів 800 буде стежка на Яремче, з Явірника до вокзалу в Яремче натопаєте не більше, чим 7 з половиною км. На першій третині шляху - полонина Явір, теж можна заночувати (так як з під Малого Горгану сюди відносно легко дойти менш чим за день). Але майте на увазі - при дощовій погоді та поганому взутті Явірник в плані проходження теж проблематичний, на тих 800м можна застрягнути годин на дві. При поганій видимості можна протустити точку сходження в Яремче, зійти в альтернативних місцях навряд - урвища. Хоча то несмертельно - по хребту Явірника можна вийти в Микуличин. З Микуличина, Татарова до Яремче без проблем на маршрутках, попутками або дизельком.

    Втім http://drymba.net/unit.html?ka rpaty_centerx=97.5&karpaty_cen tery=76.5#smap - я там влане пару днів тому позначив якраз точку де починається дорога від спуску з Синяка до полонини (Підйом на Синяк), полонину Верхня Зелениця (Колиба на перемичцы мыж Явірником та Синяком), по карті там якраз від колиби видно стежку на Явірник через висотку 1287 - але реально стежка існує епізодично до висотки, від висотки через деякий час практично зникає.
   • [ Re: Re: Потрібна порада ] відповів(-ла) aeg 15:53:57 02/08/2006
    Дуже дякую за докладну відповідь. Ви навіть перевершили мої сподівання. Сьогодні ще посиджу з мапою, щоб розібратися. Але картина стала значно яснішою. Ще раз дякую, шановний IhorOs!
  • [ Re: Потрібна порада ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 10:29:48 02/08/2006
   1. В Заросляке все будет зависеть от того на какую дежурную попадешь.
   Как - то раз мы оставляли рюкзаки в комнате дежурной (у нее еще можно
   купить пиво, чипсы и прочие вещи из Цивилизации). Отделались
   символической "пятеркой". Правда, она какое-то время "буксовала" по
   поводу того, что боится насчет наших ценных вещей, ответственности и
   т.д...Но потом успокоилась. В Заросляке пускают в туалет на первом этаже
   (в кране холодная, но чистая вода, есть даже зеркало). На втором этаже
   (за развалинами бильярдной) есть столовая. Там можно купить хлеб
   (относительно свежий).
   3. От Франковска до Заросляка берем бусик. Он же нас и назад забирает в
   тот день и время, как мы договариваемся. В этом году бусик туда и
   обратно (7 чел., весна + снег) обошелся нам в 600 грн. Это нормальный
   вариант, если времени в обрез и некогда греметь костями по дизелям.

   От Ворохты до Заросляка ехали последний раз четыре года назад. Стоило
   это 25 грн. за легковую машину. За давностью лет, инфо отдает
   нафталином))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::