Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Re: мапа Горгани, полонина Красна, Свидовець ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: "то зміщення не робилось свідомо нами, а виникло в процесі останніх правок".
Чиїх поправок,п. Василю?Дуже встидливо замовчуєте, хоча завжди ріжете правду-матку.
Достоїнства мапи - дуже інформативна.Тим, хто вніс так багато даних, треба подякувати.Основний недолік - в поході незручна - дуже велика - і буде знищена за 1 похід.Треба оформляти мапи так, як це роблять поляки із 100-кілометрівками Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Re: Re: мапа Горгани, полонина Красна, Свидовець ]додав(-ла)wolods@gmail.com19:39:36 03/01/2010 "то зміщення не робилось свідомо нами, а виникло в процесі останніх правок".
Чиїх поправок,п. Василю?Дуже встидливо замовчуєте, хоча завжди ріжете правду-матку.
Достоїнства мапи - дуже інформативна.Тим, хто вніс так багато даних, треба подякувати.Основний недолік - в поході незручна - дуже велика - і буде знищена за 1 похід.Треба оформляти мапи так, як це роблять поляки із 100-кілометрівками
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: мапа Горгани, полонина Красна, Свидовець ]відповів(-ла)vasyl22:03:50 03/01/2010 Пишу правду-матку :).
Ідея створення такої мапи повністю за чеськими партнерами, правки та додавання інформації робились мною, але терен досліджували вдвох-вчотирьох в залежності від можливостей, які були обмежені різними факторами. Зрештою я про це написав в нас на сайті.
Так розумію, що мапи пропонується робити меншими, але збільшіть кілометрівку в чотири рази і вона теж буде немалою.
Щодо згадуваного зміщення, то я правив мапу і ще її краї не були до кінця визначені. Очевидно при останній правці назва ПЛОСКА була картографами в Чехії просто механічно зміщена вліво для того щоб вона помістилась в даний аркуш.
Ппросто для прикладу напишу, що мапа мені надсилалась в елктронному вигляді близько 1-1,5 місяців і в очах вже просто рябіло від всіх назв (польських, українських, чеських). Очевидно щось подібне було і в них, але їм було гірше, бо вони погано знають кирилицю. Тому в мапі можуть бути випадкові помилки. Виникали такі речі, коли пропадали навіть деякі відрізки маршрутів і тому кожен раз необхідно було переглядати всю мапу. Бачу також, що деякі перевірені дороги теж зникли.
Вже почали надходити зауваження з Польщі по деяким районам, але власне саме ті райони нами не досліджувались.
Я розумію що користувач хоче мати ідеальну карту, але на жаль поки що ніхто не в змозі профінансувати дані дослідження, які вимагають великих затрат часу та коштів.