стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Залишки укріплень І-ї світової.... ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Не зовсім зрозуміло про контрольовану прикордонну зону.... І коли це Чорногора впродовж десятків років була небажаною для відвідування???
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Залишки укріплень І-ї світової.... ]
    додав(-ла) Zevstour-13 01:00:37 25/02/2010
    Не зовсім зрозуміло про контрольовану прикордонну зону.... І коли це Чорногора впродовж десятків років була небажаною для відвідування???
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Залишки укріплень І-ї світової.... ] відповів(-ла) zanuda 04:06:52 25/02/2010
      Пам‘ятаю, то вже був 92-ий, прикордонники вище Богдана навіть на ПІЧ пускали лише із завіреним маршрутним листом. Взагалі-то, на південь від Туркула в ті часи було народу на порядок-два менше, ніж зараз.
    • [ 30-ти километровая приграничная зона ] відповів(-ла) zanuda 07:19:31 25/02/2010
      "30-ти километровая приграничная зона" - було таке поняття за совєтів. Осіб, що в паспортах не мали відповідну прописку, чи без спецперепустки, могли запросто не пустити в цю зону.
      • [ Re: 30-ти километровая приграничная зона ] відповів(-ла) Zevstour-13 10:54:19 25/02/2010
        В принципі навіть зараз прикордонники в Шибеному перевіряють документи тих, хто йде на ПІЧ але це не є перепоною для мандрівників. Наскільки я пам’ятаю навіть в Дземброні вони мають право перевіряти документи, і при сплаві по Чорному Черемоші також слід бути до цього готовими... Стосовно Богдана, то там ситуація ще складніша, так як звідти повернути до кордону навіть легше ніж від Шибеного. Теж саме навіть зараз стосується і Сарати - перевірити документи можуть в будь-якому місці села в будь-який момент але при наявності паспорту перебування там не проблема, а спілкування з прикордонниками інколи навіть дуже допомагає.
        • [ Re: Re: 30-ти километровая приграничная зона ] відповів(-ла) Zevstour-13 11:06:57 25/02/2010
          Малось на увазі села Сарата-Перкалаб...
        • [ Re: Re: 30-ти километровая приграничная зона ] відповів(-ла) Alex 16:30:43 25/02/2010
          Незрозуміло, яке відношення ця інформація має до вашого питання про прикордонний режим за часів СРСР?
          • [ Re: Re: Re: 30-ти километровая приграничная зона ] відповів(-ла) Zevstour-13 17:33:01 25/02/2010
            З часу приєднання Закарпаття до СРСР кордони не мінялись... І прикордонна зона в 30км яка діяла тоді діє і зараз. Означає вона не обмеження пересування в цій зоні, а необхідність мати при собі документи. Обмеження руху стосуються лише власне кордону... Моя відповідь стосувалась замітки "Zanuda" стосовно того, що в нього в долині Тиси (Богдан-Луги-Говерла) перевіряли документи... Документи мають право перевіряти... Стосовно того, що питались маршрутку - це була загальноприйнята практика, яка і зараз допомагає вирішувати питання з прикордонниками (в них є додаткова гарантія того, що ви зацікавлені дотримуватись заявленого маршруту та графіку руху)... В "30-ти кілометрову зону" підпадає і Рахів, але про повальну перевірку прикордонниками в тому місті за совєтів мені не відомо....
            Тепер власне про відвідання Чорногори в після воєнні часи - http://tlib.ru/WebForm1.aspx Це архів звітів московського клубу туристів. Перші два звіти (1956р.) мають маршрут що частково пролягав по Чорногорі (включаючи ПІЧ). Перечитавши їх ви зрозумієте, що немає ні слова про якісь проблеме з проходженням Чорногори чи права відвідувати ті території... Тим більше, в 1973р ділянки Чорногори входили в перелік еталонних маршрутів по лижному та пішохідному туризму http://www.skitalets.ru/books/ tm_7376/ Внесення цих маршрутів в перелік відбувалось на основі вже пройдених маршрутів (більше трьох груп). Тобто фраза про небажаність відвідування Чорногори при совках не має підгрунтя.
            Груп раніше справді було менше, тому що була можливість іздити в інші місця - Кавказ, Памір, Алтай, Урал, Кодар та інші досить вартісні та екзотичні зараз райони....
            Сподіваюсь що відповів на ваше зауваження...
            p.s. - На поданому вище сайті з архівами звітів буде цікаво покопатись любителям та краєзнавцям в пошуках тогочасних світлин та описів різних місць.
            • [ Re: Re: Re: Re: 30-ти километровая приграничная зона ] відповів(-ла) Zevstour-13 17:44:46 25/02/2010
              Бачу, що посилання на сайт з архівом виклало трохи не в тому вигляді як би хотілось...
              Тому в відкришомуся вікні, в стрічці "Район общий" потрібно обрати "Карпати" та нажати внизу "Поиск" Звіти викине по роках без сортування по видах туризму. Далі або передивлятись їх там (Нажавши на назві походу) або скачувати на комп і передивлятись вже з свого диску (нажавши на посилання з розміром звіту).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::