Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ідентифікація вершини ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення:http://dl.dropbox.com/u/541200 7/Pol_KozyEd.7z тут аvi_шка прокрутка в 3D OZI цього місця. Саме зображення мапи відключено Все спілкування на дану тему
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ідентифікація вершини ]відповів(-ла)Ed.ua22:29:19 08/10/2010 Питання не коректне. Для OZI 3D просто необхідно мати дані висот, можуть бути різні формати даних (гляньте в простому озі: "3D/высоти" /настройки высот/Пути к DEM файлам) самі дані колись качав з сервера NASA? зараз можна скачати ось тут http://dds.cr.usgs.gov/srtm/ve rsion2_1/SRTM3/ , а ще кращі (підчищені, поправлені ) тут <ftp://srtm.csi.cgiar.org/S RTM_v41/>.
Розпакувати і вказати в налаштуваннях шлях до них.
А карта буде рулити довільна, прив’язанна в OZI