стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Допомога ] повідовив(-ла) Myroslaw
Текст повідомлення: Колим був у Рахові місцевий таксист сильно рекламував місцеві відпочинкові бази на Кобилецькій поляні. Мовляв сутка проживання на нарах 2-3 грв, з комфортом 7-8 грв(з фейсу) + дешевше харчування, дешевший підйомник і прокат. Незнаю. як зара насправді, бо я там не був. Дядько сильно запрошував на лижі зимою. В Рахові зразу за ж\д вокзалом в якійсь будці розміщується їхнє місцеве радіотаксі (той дядько там працює, має нову ниву, колір не знаю 3 год. ночі всетаки була) там думаю можна спитати. Ше казав що возить народ під Говерлу Нивою, або власним газоном 250 грн за рейс.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Допомога ]
    додав(-ла) Myroslaw [guest] 19:28:47 13/11/2002
    Колим був у Рахові місцевий таксист сильно рекламував місцеві відпочинкові бази на Кобилецькій поляні. Мовляв сутка проживання на нарах 2-3 грв, з комфортом 7-8 грв(з фейсу) + дешевше харчування, дешевший підйомник і прокат. Незнаю. як зара насправді, бо я там не був. Дядько сильно запрошував на лижі зимою. В Рахові зразу за ж\д вокзалом в якійсь будці розміщується їхнє місцеве радіотаксі (той дядько там працює, має нову ниву, колір не знаю 3 год. ночі всетаки була) там думаю можна спитати. Ше казав що возить народ під Говерлу Нивою, або власним газоном 250 грн за рейс.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::