стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: АКЦІЮ по прбиранню пол.Рущина та Боревка проведено. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: хочу висловити приватну думку відносно Акцій. Пройшовся Гута - Мислівка, відвідав 5 будиночків і 1 притулок. Майже скрізь порядок , чисто, прибрано. В притулок на Плісці не заходив, не бачив як там, так як в цей час шумна компанія виїхала на шашлики. Весь столик на вулиці був заставлений по периметру одноразовими стаканчиками. Але пісні співали гарні ( про Марічку), хоч і голосно. Найбільше "засрано" біля будиночка під Яйком-Ілемським. Саме він не промаркований і , мабуть, "Карпатські стежки" не проводять акцій по прибиранню. Пічка (здається) ще стара в хатці, але дуже добре що перекрили дах. Коли спускався до другого джерела (що нижче) від зрубаного кедра , побачив весь арсенал склотари, закинутої чим далі. Не від туристів зло , а від відпочивальників на день-два. Дякую за ремонт в будиночках під Яйком Перегінським і на Гичі. На Новий Рік , мабуть, на Гичі вже зайнята хатка, так як вміщає багато туристів.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: АКЦІЮ по прбиранню пол.Рущина та Боревка проведено. ]
    додав(-ла) ILC [registered] 12:36:24 19/09/2012
    хочу висловити приватну думку відносно Акцій. Пройшовся Гута - Мислівка, відвідав 5 будиночків і 1 притулок. Майже скрізь порядок , чисто, прибрано. В притулок на Плісці не заходив, не бачив як там, так як в цей час шумна компанія виїхала на шашлики. Весь столик на вулиці був заставлений по периметру одноразовими стаканчиками. Але пісні співали гарні ( про Марічку), хоч і голосно. Найбільше "засрано" біля будиночка під Яйком-Ілемським. Саме він не промаркований і , мабуть, "Карпатські стежки" не проводять акцій по прибиранню. Пічка (здається) ще стара в хатці, але дуже добре що перекрили дах. Коли спускався до другого джерела (що нижче) від зрубаного кедра , побачив весь арсенал склотари, закинутої чим далі. Не від туристів зло , а від відпочивальників на день-два. Дякую за ремонт в будиночках під Яйком Перегінським і на Гичі. На Новий Рік , мабуть, на Гичі вже зайнята хатка, так як вміщає багато туристів.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::