Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)maddog09:38:35 18/11/2005 дякую!!! при нагоді з мене пиво!!!
[ Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)rstm11:10:03 18/11/2005 Викачав, всі старі глюки осталися, нажаль.
[ Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)maddog12:18:51 18/11/2005 ну чого воно хоче? роблю так:"Распакуйте скачанные zip-файлы в какой-либо каталог. Имена hgt-файлов изменять нельзя; zip-файлы можно удалить. В OziExplorer’е в меню 3D Elevation/Elevation Configuration, закладка DEM File Paths, в поле Globe (ArcView) укажите путь к этому каталогу и отметьте птичку Active возле этого поля." потiм вибираю на картi необхiдний район натискаю "Create 3d map" і отримую :
"No Heigh Data was found" ????????що би то могло бути????
[ Re: Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)rstm13:10:06 18/11/2005 1. птичка Active має стояти лишень одна і навпроти поля Globe (ArcView).
2. Файли з даними про висоти (перелічені вище) покривають захід України на північ до Луцька, на схід до Чернівців. Все інше буде "No Heigh Data was found"
3. З SRTM даними по висотах давні версії Озі не працювали. В мене версія 3.95.4.