Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Космознімок Львова ] повідовив(-ла) --- Текст повідомлення: Підтримую. Є опорна геодезична сітка, яка будується за допомогою методу тріангуляції. Тобто територія розбивається на серію суміжно розміщених трикутників. У вершинах яких закладають тріангуляційні пункти, координати яких і абсолютна висота дуже точно визначені. до них і прив’язуються координати об’єктів. Крім того ще є астрономічні пункти, пункти трілатерації, пункти висотної основи ( репери, марки ). Всі ці пункти показуються на топографічній карті. Тому великих похибок бути не може. Хоча треба визнати, що сучасні методи визначення координат за допомогою супутників є точніші. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Космознімок Львова ]додав(-ла)bjoern22:57:21 20/06/2006 Підтримую. Є опорна геодезична сітка, яка будується за допомогою методу тріангуляції. Тобто територія розбивається на серію суміжно розміщених трикутників. У вершинах яких закладають тріангуляційні пункти, координати яких і абсолютна висота дуже точно визначені. до них і прив’язуються координати об’єктів. Крім того ще є астрономічні пункти, пункти трілатерації, пункти висотної основи ( репери, марки ). Всі ці пункти показуються на топографічній карті. Тому великих похибок бути не може. Хоча треба визнати, що сучасні методи визначення координат за допомогою супутників є точніші.