Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Google Earth підняло планку ] повідовив(-ла) --- Текст повідомлення: і ще одне - при перегляді гірських районів спробуйте забрати галочку ’terrain’ - забирає тривимірність, але з н а ч н о покращується деталізація. на "нових" фото ефективне наближення до 400м - наприклад в районі Осмолоди (з галочкою близько 1500м) Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Google Earth підняло планку ]додав(-ла)yhirnyak13:37:19 27/04/2006 і ще одне - при перегляді гірських районів спробуйте забрати галочку ’terrain’ - забирає тривимірність, але з н а ч н о покращується деталізація. на "нових" фото ефективне наближення до 400м - наприклад в районі Осмолоди (з галочкою близько 1500м)