Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Конвертація проекції ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Ех, діти-діти...
Робив я таке. Є така програма Notepad. Відкриваєм map файл і витираємо слово Transverse. Далі все працює :) Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Конвертація проекції ]додав(-ла)Roman15:49:01 08/09/2011 Ех, діти-діти...
Робив я таке. Є така програма Notepad. Відкриваєм map файл і витираємо слово Transverse. Далі все працює :)
[ Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)bramms19:18:30 08/09/2011 иии... а точність зберігається? я просто не знаю чим воно відрізняється, колись пробував щось схоже робити - отримав похибку в 100-150 метрів
[ Re: Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)bramms19:36:41 08/09/2011 відмінностей як каже вікіпедія трохи дофіга. не знаю як сильно це впливає на прив’язку, нема бажання то всьо обдумувати :) якщо знаєш відповідь буду радий почути.
[ Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)Roman22:31:20 08/09/2011 Точність - так собі :)
Але коли до поїзда 2-3 години - нема коли розбиратися з усякими ГлобалМАперами :))
[ Re: Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)Roman15:40:57 09/09/2011 Можна спробувати ще програму TreckBuddy
Там є свої "особливості", але проблем з проекціями нема.
Наскільки я пригадую (давно робив), достатньо просто порізати jpeg файл на кавалочки і додати map файл.
Вони то пропонують робити плагіном до програми GIMP, але можна придумати якийсь більш спокійний спосіб :)