Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Конвертація проекції ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Як вже було сказано, конвертувати потрібно за допомогою програми Global Mapper.
При експорті у формат JPG ставите галочки біля "Generate World File" і"Generate Projection (PRJ) File". Відповідно на виході отримуєте змінений JPG і файл PRJ, JGW.
Далі в OziExplorer "File - Import Map - Single DRG Map" і далі в три кроки отримаєте файл прив’язки MAP. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Конвертація проекції ]додав(-ла)PhMan08:48:31 08/09/2011 Як вже було сказано, конвертувати потрібно за допомогою програми Global Mapper.
При експорті у формат JPG ставите галочки біля "Generate World File" і"Generate Projection (PRJ) File". Відповідно на виході отримуєте змінений JPG і файл PRJ, JGW.
Далі в OziExplorer "File - Import Map - Single DRG Map" і далі в три кроки отримаєте файл прив’язки MAP.