Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Конвертація проекції ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Прошу допомоги. Замахався вже з тим всім, голова сохне.
Є програма MapNav. Конвертор карт для неї працює лише з картами Ozi Explorera в системі mercator. В мене всі карти в Transverse Mercator.
Питання в наступному.
ЯК перевести карти в систему mercator? Змінював через озі, в реальності отримав похибку в декілька-сот метрів на карті.... Підкажіть, буду щиро вдячний Все спілкування на дану тему
[ Конвертація проекції ]додав(-ла)bramms15:50:27 07/09/2011 Прошу допомоги. Замахався вже з тим всім, голова сохне.
Є програма MapNav. Конвертор карт для неї працює лише з картами Ozi Explorera в системі mercator. В мене всі карти в Transverse Mercator.
Питання в наступному.
ЯК перевести карти в систему mercator? Змінював через озі, в реальності отримав похибку в декілька-сот метрів на карті.... Підкажіть, буду щиро вдячний
[ Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)yarko200216:46:47 07/09/2011 Конвертується в Global Mapper, зберігається в форматі JPG, а потім карту треба заново прив’язувати в OziExplorer. Іншого способу поки що не знаю. Але якщо займатись постійно, і довести весь процес до автоматизму, то займає декілька хвилин.
[ Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)bramms16:51:07 07/09/2011 в Global Mapperi можна здається точки прив’язки в файл зберегти. В озі можна точки ті якось з того файла зчитати?
Заново прив’язувати в Озі це як? Вибирати вручну точки на карті і вписувати координати?
[ Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)PhMan08:48:31 08/09/2011 Як вже було сказано, конвертувати потрібно за допомогою програми Global Mapper.
При експорті у формат JPG ставите галочки біля "Generate World File" і"Generate Projection (PRJ) File". Відповідно на виході отримуєте змінений JPG і файл PRJ, JGW.
Далі в OziExplorer "File - Import Map - Single DRG Map" і далі в три кроки отримаєте файл прив’язки MAP.
Дякую ще раз всім за відповіді, про результати напишу :)
P.S. Телефон Samsunb b2710
[ Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)Roman15:49:01 08/09/2011 Ех, діти-діти...
Робив я таке. Є така програма Notepad. Відкриваєм map файл і витираємо слово Transverse. Далі все працює :)
[ Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)bramms19:18:30 08/09/2011 иии... а точність зберігається? я просто не знаю чим воно відрізняється, колись пробував щось схоже робити - отримав похибку в 100-150 метрів
[ Re: Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)bramms19:36:41 08/09/2011 відмінностей як каже вікіпедія трохи дофіга. не знаю як сильно це впливає на прив’язку, нема бажання то всьо обдумувати :) якщо знаєш відповідь буду радий почути.
[ Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)Roman22:31:20 08/09/2011 Точність - так собі :)
Але коли до поїзда 2-3 години - нема коли розбиратися з усякими ГлобалМАперами :))
[ Re: Re: Re: Конвертація проекції ]відповів(-ла)Roman15:40:57 09/09/2011 Можна спробувати ще програму TreckBuddy
Там є свої "особливості", але проблем з проекціями нема.
Наскільки я пригадую (давно робив), достатньо просто порізати jpeg файл на кавалочки і додати map файл.
Вони то пропонують робити плагіном до програми GIMP, але можна придумати якийсь більш спокійний спосіб :)