Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: 2.Якесь криве посилання
3.kmz - це пакет\архів елементарних зображень (тайлів), кількість яких для Garmin маэ бути кінцевою ( загальне число на всі завантажені в gps-навігатор kmz-шки не більше 100)
також самий тайл повинен бути не більше 1 Mpix (наприклад 1024x1024). Якщо останнє на совісті автора мапи, то про загальне число тайлів в девайсів маєте піклуватись ви.
4. Може 4.??? в цьому то і проблема:)
А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті). В) знаючи де ви проживаєте (квадрат по номенклатурі генштабу) скачайте свій квадрат в kmz-форматі http://mirgarmin.com.ua/conten t/793.html ;
С) закиньне той єдиний квадрат в KMZ в GPS , запустіть навігатор, виберіть в маню мапи показувати лише його , дайте oregon 450 "роздуплитись" і повідомте результат Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]додав(-ла)Ed.ua04:54:51 30/03/2012 2.Якесь криве посилання
3.kmz - це пакет\архів елементарних зображень (тайлів), кількість яких для Garmin маэ бути кінцевою ( загальне число на всі завантажені в gps-навігатор kmz-шки не більше 100)
також самий тайл повинен бути не більше 1 Mpix (наприклад 1024x1024). Якщо останнє на совісті автора мапи, то про загальне число тайлів в девайсів маєте піклуватись ви.
4. Може 4.??? в цьому то і проблема:)
А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті). В) знаючи де ви проживаєте (квадрат по номенклатурі генштабу) скачайте свій квадрат в kmz-форматі http://mirgarmin.com.ua/conten t/793.html ;
С) закиньне той єдиний квадрат в KMZ в GPS , запустіть навігатор, виберіть в маню мапи показувати лише його , дайте oregon 450 "роздуплитись" і повідомте результат
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua17:30:20 30/03/2012 Варіант ІІ
А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті)
В) загрузіть свою улюблену мапу atlas-aiya-aipetri.kmz (тільки її і крім неї жодних KMZ)
С)звідси http://www.ex.ua/edit_storage/ 178601742657 візьміть файл НайдиМеня.gpx і закиньне з нього точку (там лише одна точка, можна OZI, можна MapSourge чи з якою іншою прогою користуватись)
D) увімкнувши показ atlas-aiya-aipetri.kmz, попробуйте відшукати в навігаторі ту єдину точку
E) зверніть увагу чи відображається растрор мапа, повідомте результат