Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: ЖПС і "Стежками Карпат" ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: В мене склалося враження, шо похибка гугльерса значна на об’єктах із різко вираженою зміною висоти. Тобто 3Д модель сильно хибує на хребтах, а на відносно плоских ділянках все знову стає на свої місця. Мова про відносні значення (відношення висот), не абсолютні. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: ЖПС і "Стежками Карпат" ]додав(-ла)Tasic13:11:07 17/01/2009 В мене склалося враження, шо похибка гугльерса значна на об’єктах із різко вираженою зміною висоти. Тобто 3Д модель сильно хибує на хребтах, а на відносно плоских ділянках все знову стає на свої місця. Мова про відносні значення (відношення висот), не абсолютні.
[ Re: Re: Re: Re: ЖПС і ]відповів(-ла)KJaR11:51:36 18/01/2009 На рівних ділянках теж часто бувають похибки. Знайди якесь дерево в полі в гуглерсі, візьми його координати а потім піди з ЖОПСом в цю точку -- скоріш за все опинишся від дерева десь за 50м. Це відбувається незавжди, деколи координати співпадають точнісінько до метра-двох, а деколи буває похибка навіть метрів на 100.
[ Re: Re: Re: Re: ЖПС і ]відповів(-ла)rstm10:24:09 19/01/2009 На мою думку хибує не 3Д-модель, а власне алгоритм за допомогою якого плоску фотографію натягують на цю 3Д-модель.