Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ "Блуд" :) ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Представляємо тестову версію довідково-інформаційної системи "Блуд" http://www.karpaty.com.ua/gps/ blud.php . Поки шо вона не зовсім довідкова і не настільки інформаційна, як би хотілося, але з вашою допомогою може такою стати ;)
Для отримання доступу до завантаження wpt-файлів необхідно, щоб Ваш браузер дозволяв використання куків (якщо виникнуть проблеми із доступом - переконайтеся, що куки з цього сайту не заблоковані), при логуванні на www.karpaty.com.ua поставте пташку "Пам’ятати мене". Все спілкування на дану тему
[ "Блуд" :) ]додав(-ла)Tasic18:02:02 17/03/2009 Представляємо тестову версію довідково-інформаційної системи "Блуд" http://www.karpaty.com.ua/gps/ blud.php . Поки шо вона не зовсім довідкова і не настільки інформаційна, як би хотілося, але з вашою допомогою може такою стати ;)
Для отримання доступу до завантаження wpt-файлів необхідно, щоб Ваш браузер дозволяв використання куків (якщо виникнуть проблеми із доступом - переконайтеся, що куки з цього сайту не заблоковані), при логуванні на www.karpaty.com.ua поставте пташку "Пам’ятати мене".
[ Re: ]відповів(-ла)Eos18:16:58 17/03/2009 Повага за працю. Мало хто уявляє скільки ви її туди вклали.
[ Re: ]відповів(-ла)Tasic20:38:06 18/03/2009 (eos), (джек): файно подякував! Користуйтесь на здоровля! А ще краще - надсилайте точки! Даєш gps у кожну хату! :)
[ Re: ]відповів(-ла)avatorl21:21:34 18/03/2009 Супер! Дякую!
Спробую пошукати і у своїх треках корисні точки та викласти.
[ Re: ]відповів(-ла)avatorl21:31:14 18/03/2009 скачав один файл з точками, більше не скачуються. отримую лише архів виду -56389060.zip з пустим (0 байт) файлом .wpt
[ Re: Re: ]відповів(-ла)Tasic21:44:38 18/03/2009 Який браузер, версія, файєрвол і т. п.?
Але скоріш за все, у тебе щось просто глюкануло. Ми пробували зараз - все працює
Судячи з того, шо у назві файла відсутня перша складова з назвою мапи, то на сервер не доїхала назва. У тебе шось мало її рубанути. А розмір файла - як наслідок, у базі нічого не знайшлося, що відповідало би мапі з назвою ''.
Спробуй ще. Якщо шо - будемо розбиратися
[ Re: Re: Re: ]відповів(-ла)Tasic22:04:17 18/03/2009 Ось твої дії на сервері:
32
M-34-119
41
2009-03-18 21:25:33
33
41
2009-03-18 21:25:42
34
M-34-119
41
2009-03-18 21:26:06
35
41
2009-03-18 21:26:22
36
M-34-132
41
2009-03-18 21:27:10
37
41
2009-03-18 21:27:16
Не передається через раз назва мапи. Можливо, файєрвол виступав або що..
[ Re: Re: Re: ]відповів(-ла)avatorl12:21:32 19/03/2009 FireFox 3.0.7 + FlashGot плагін для завантаження через Download Master
Подивився уважніше - браузер ловить нормально назву, потім, FlashGot перехоплює її некоректно. Через це в логах сервера через раз.
[ Re: Re: Re: Re: Re: ]відповів(-ла)kudja16:18:35 19/03/2009 Вражений!
Дуже класна штука. От тіки даних покищо малувато. Дякую за таку хорошу річ
[ Ну по темі ]відповів(-ла)asd00884815:32:48 20/03/2009 Все супер.
Конструктивні поажання.
При вигрузці в озі вейпоінти - нумерки, потім при завантажені в джпс доводиться перейменовувати.
Здається не складно зробити щоб загружати вейпоінти по типам. Надіюсь зрозуміло, наприклад треба лише вершити ставим чекпоінт вершини загружаєм вершини, хочемо все забираємо все.
[ Re: Ну по темі ]відповів(-ла)Tasic15:41:05 20/03/2009 Звичайно, так і буде. То нескладно дописати, просто боявся багато всього доліплювати (з огляду на можливість якихось дірок, потенційно ж ніхто не застрахований, тоді то було би другорядним). Фільтрування буде і для перегляду і для завантаження.
А щодо номерків - це проблема... У всіх різні прилади. У когось прилад дозволяє більше символів записувати, у когось - менше. Деякі дозволяють переглядати опис - тоді з тим простіше (але і 60CSx той опис обрізає). Усе одно тільки тим, у кого кпк (хоча Ozi CE також ріже довгий номер). Але також їх не всі мають. Якшо залити у прилад кілька точок по різних мапах з однаковим номером, то вони перенумеруються, буде 1, 1-1, 2-2 і тп. Трохи вихід, але також не дуже. Тому зупинилися на нумерації цифрами (на сервері точки перенумеровуються автоматично, авторські позначення - тільки для надання даних). Якщо будуть кращі ідеї - можна шось думати. Я не перейменовую, а користуюся, як є. Вихід - при малювані мапи враховувати ті точки і робити їх елементами мапи. Але то вже інша пісня
Дякую за відгук!
[ Re: Re: Ну по темі ]відповів(-ла)asd00884816:22:47 20/03/2009 Хе, ну що зберемо вейпоінти всіх вершин в Карпатах?
[ Re: Re: Re: Ну по темі ]відповів(-ла)Tasic17:15:31 20/03/2009 Ясне діло, а потім кожну смереку пронумеруємо :)
[ Re: Блуд :) ]відповів(-ла)Larry17:50:25 20/03/2009 Зробіть, будь-ласка, можливість завантажити всі точки/точки по мапам в kml
Справді велика робота цей проект є :)
[ Re: Re: Блуд :) ]відповів(-ла)Tasic17:54:29 20/03/2009 ок! З kml є маленький недолік: якщо у Google Earth завантажити одну точку, потім іншу - то воно не складається по каталогах, а кожна точка йде окремо. То, мабуть, від того, що я не розібрався до кінця зі структурою kml-файла. Спробую пофіксати. А за мапами/усі - зроблю вже ближчим часом