Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Нова мапа "Чорногора - Свидовець" 2012 р. ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: По різному, дивлячись які скани.
Але в основному якщо в фотошопі (4, 5 а ще краще в CS6) склейка автоматом не задовільняє, то рівняю листи (повороти на долі градуса) і знову запускаю автоматичну склейку частинами, а потім ті частини склеюю до купи. А ні то в ручну.
Але саме ліпше то впривязати (з наявною на мапі сіткою то не проблема) і зібрати в Maps Merge. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Нова мапа "Чорногора - Свидовець" 2012 р. ]додав(-ла)Ed.ua18:40:43 09/01/2013 По різному, дивлячись які скани.
Але в основному якщо в фотошопі (4, 5 а ще краще в CS6) склейка автоматом не задовільняє, то рівняю листи (повороти на долі градуса) і знову запускаю автоматичну склейку частинами, а потім ті частини склеюю до купи. А ні то в ручну.
Але саме ліпше то впривязати (з наявною на мапі сіткою то не проблема) і зібрати в Maps Merge.
[ Re: Re: Re: Re: Нова мапа "Чорногора - Свидовець" 2012 р. ]відповів(-ла)yarko200223:35:38 09/01/2013 Перезібрав в автоматичному режимі за 2 години, якість склейки майже ідеальна. Переприв’язав, більша частина мапи майже ідеально співпадає з координатною сіткою, але частина так і лишилась з малою похибкою 17-20-25 м. Причому це та сама частина, де була похибка, коли клеїв вручну. Отож думаю, що це вже не так критично для мене, цих 25 м, що на карті 500-ці дорівнює 0.5 мм.
Дякую за поради!
P.S. Коли дописав, випадково побачив декілька місць, де йдуть неспівпадіння горизонталей, треба буде детальніше це доопрацювати.