Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Вирішив проблему зсуву шляхом переприв’язування в озі. Виходить добре. Тепер пишемо маленьку програмку, яка вносить у файл прив'язки зміщення і все ok. Кому не ліньки :) А може вже є і шось готове, що дозволяє внести зміщення Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]додав(-ла)Tasic21:02:50 06/01/2013 Вирішив проблему зсуву шляхом переприв’язування в озі. Виходить добре. Тепер пишемо маленьку програмку, яка вносить у файл прив'язки зміщення і все ok. Кому не ліньки :) А може вже є і шось готове, що дозволяє внести зміщення
[ Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Dr.Bodya22:03:24 06/01/2013 А в налаштуваннях самої сас планети можна якось закласти цей зсув?
в тих двох файлах конфігах...
[ Re: Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Tasic23:31:04 06/01/2013 у конфігові можна посунути індекс тайла. То дає стрибкоподібну зміну координат на 1 тайл. Але то дрібниці. Однаково файли виходять величезні на 1 генштабівку, якщо клеяти 17 рівень :) Тому є сенс склеювати тільки шматки для аналізу чи під похід. А то завше можна поправити у файлові прив’язки. Може автори САС пофіксять то і не потрібно буде шукати обхідних шляхів. А може і ше якось можна у конфігові. Втішився, шо вихід є у принципі хоч якийсь. Можнаше пробувати змінити проекцію. Запропонований варіант - то сфероїд, як варіант - попробувати еліпсоїд і задати a = 6378137; b = 6356752; а не так, як є. То все тільки здогади, треба пробувати
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Ed.ua16:59:13 07/01/2013 "ручками" все получається на ура.
Під програмку, для автозміщення треба перш дослідити мапу і можливо зрозуміти причину зміщення, бо саме зміщення не є постійним, в деяких місцях його зовсім немає.
Є місця "косорукості": http://s018.radikal.ru/i526/13 01/18/c3185e0c7bff.jpg але це не приймаємо до уваги.
Перш за все коли буду час мати то гляну і занотую величини зміщеннь кадастрової аерооснови по 26-точкам, центрів генштабівських кілометрівок, що перекривають карпати і західні межі країни. Але це так , для загального розвитку. Для наших повсякденних завдань дійсно вистачає конкретного куска мапи з конкретною перепривязкою в OZI.
Попередньо хочу зауважити, що зміщення завжди було і в Google і в DG, Яндекс та інш., правда не суттєве для шару 17.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Tasic19:57:32 07/01/2013 Автозміщення - то вже таке.. Але головне, що можна склеяти область і не потрібні перетворення типу поворот. Достатньо зсуву. Правка індекса тайла у мене усе одно дає велику похибку, зсувом прив’язки в озі вона практично усувається (до прийнятної величини). Чи я шось не так робив? Совання тайла у мене не дало точного попадання
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Ed.ua19:59:11 07/01/2013 переглянув, таки э "косорукість", яку в першу чергу слід виправити при завантаженні зміщенням індексу:
поки що одна полоса: ліва сторона межа M34-117 \ М34-118, М34-129\М34-130, М34-41\М34-42;
правва сторона межа межа слупчиків тайлів х37375\х37376
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Ed.ua20:06:34 07/01/2013 Але видно мапа розбита на тайли після "косорукості", тому слід виділити зміщену область, зліпити , змістити а потім ще раз правильно розбити на тайли, котрі і закинути в кеш і буде нам щастя
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Tasic20:25:39 07/01/2013 Ну я тому і не заморочуюся, качаю так, як запропоновано на хабрі, склеюю, а потім вношу усереднену поправку у файл прив’язки. Виходить добре. Може якось потім пофіксають )
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шок! Шок! Шок! ]відповів(-ла)Alex09:38:15 10/01/2013 З такими копірайтами ще невідомо, що краще.
Між іншим, в sas.планеті варто ще звернути увагу на шари DeKarta і Nokia Satellite Recent, по карпатах там ч/б покриття, але багато якісних ділянок.