Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Карти карпат ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Во все Триторы, начиная с 400го можно загружать растр - есть такая хорошая программа, RMPmaker которая обычную озиковскую карту переваривает во внутренний магелланов формат :) Ну, понятное дело не обязательно это должна быть именно карта - точно так же оно гуглоснимки воспринимает. Но это именно полноценная карта, на ней видно курсор, трек и всё остальное, что положено видеть на карте.
Вот тут http://avalon.departament.com/ other/magellan/ я выкладывал для друга фотки с устройством и закачанными на него картами (гш километровка, 500-метровка, космоснимок). Более-менее видно что к чему.
На старшие модели, 1500 и 2000 зитрые люди давно уже взгромоздили озикЦЕ и там вообще нет проблем с картографией. Но они ужасают как размером, так и ценой.
Хотя, конечно, не всё так шоколадно у Магеллана как кажется. Но растровые карты они показывают, и это почти всё искупает :) Я там даже линукс гоняю иногда :) Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Карти карпат ]додав(-ла)benedict17:36:15 13/05/2009 Во все Триторы, начиная с 400го можно загружать растр - есть такая хорошая программа, RMPmaker которая обычную озиковскую карту переваривает во внутренний магелланов формат :) Ну, понятное дело не обязательно это должна быть именно карта - точно так же оно гуглоснимки воспринимает. Но это именно полноценная карта, на ней видно курсор, трек и всё остальное, что положено видеть на карте.
Вот тут http://avalon.departament.com/ other/magellan/ я выкладывал для друга фотки с устройством и закачанными на него картами (гш километровка, 500-метровка, космоснимок). Более-менее видно что к чему.
На старшие модели, 1500 и 2000 зитрые люди давно уже взгромоздили озикЦЕ и там вообще нет проблем с картографией. Но они ужасают как размером, так и ценой.
Хотя, конечно, не всё так шоколадно у Магеллана как кажется. Но растровые карты они показывают, и это почти всё искупает :) Я там даже линукс гоняю иногда :)
[ Re: Re: Re: Re: Карти карпат ]відповів(-ла)Astrik18:51:00 13/05/2009 Власне головна суть питання, чи магелан робить орієнтування по тому растру. Бо я в свій гармін також можу залити растр, і проглядати потім. Але сам пристрій не робить орієнтування по тому растру, тобто не відображає трек чи вейпоінти.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Карти карпат ]відповів(-ла)benedict19:16:12 13/05/2009 Отображает и трэк, и вэйпоинты и всё остальное :) Это именно полноценная карта, а не просто картинка типа фотографии.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карти карпат ]відповів(-ла)Astrik19:46:18 13/05/2009 Щось тут не те. Або я не незрозуміло пояснюю. Якщо Магелан дозволяє завантажити будь яку растрову карту і в той же час здійснює по ній- (по растровій карті) орієнтування, як він здійснює конвертацію координат WGS84 в координати Пулково? А якщо я завантажу Австрійську мапу, чи Польську WIG, чи російскі верстові карти? звідки магелан знатиме коорднати тих мап. Всі ці мапи мають різне зміщеня по відношення до WGS84?
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карти карпат ]відповів(-ла)Tasic19:50:05 13/05/2009 Для переведення координат є нескладні вирази. То якщо потрібна невелика точність (скажімо, ~метр розбіжності). А якщо мова йде про сантиметри і міліметри - то дисертація і холівар :) А звідки координати - з прив'язки, точно як озі експлорер
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карти карпат ]відповів(-ла)Astrik19:58:12 13/05/2009 все одно не розумію сам процес. типу маю растрову М-35-121. Як вказати пристроюякі координати покриває цей лист і яке зміщення задати аби пристрій правильно відображав координати і твоє місцезнаходження на мапі?
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карти карпат ]відповів(-ла)benedict20:10:48 13/05/2009 Я наверное как-то неточно выразился. Чтобы получить карту в магеллановском внутреннем rmp формате, требуетсяиспользовать свободно доступную утилиту RMPcreator. Которая в том числе позволяет уточнить калибровку карты. На вход этой утилите поступает оззиковская карта, из джипега + map файла, с привязкой. Последняя должна быть в WGS :)
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карти карпат ]відповів(-ла)benedict20:07:40 13/05/2009 Нет, конвертацию Пулково -> WGS84 надо делать ДО загрузки в RMPcreator, т.к. иные датумы он не понимает и выбросит с ошибкой. Так что внутри всё уже в WGS84.
Координаты же он знает из озиковского map файла :)