Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Конвертація даних "час-дата" ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: В мене при імпорті з GPX поле з датою заповнюється коректно, але це не Garmin-івські файли а з моб. телефону з GPS приймачем, але інша незручність полягає в тому що в один файл пишуться лише точки з одної сесії, і як правило кількість файлів виходить близькою до к-сті записаних точок, проте зберігається коректність дати і висоти (живучість акумулятора телефону в ввімкнутим GPS нажаль доволі невелика). Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Конвертація даних "час-дата" ]додав(-ла)andrew200714:47:04 02/05/2009 В мене при імпорті з GPX поле з датою заповнюється коректно, але це не Garmin-івські файли а з моб. телефону з GPS приймачем, але інша незручність полягає в тому що в один файл пишуться лише точки з одної сесії, і як правило кількість файлів виходить близькою до к-сті записаних точок, проте зберігається коректність дати і висоти (живучість акумулятора телефону в ввімкнутим GPS нажаль доволі невелика).